Новина 1

Готельно-ресторанний комплекс «Дженльмен» у Тернополі  — Ваш відмінний відпочинок та гарантоване задоволення!

Готельно-ресторанний комплекс «Джентльмен» у Тернополі— це комплекс нового зразка з європейським рівнем обслуговування, широким діапазоном послуг, сучасними розвагами та унікальною концепцією роботи з гостями. Заклад розташований у тихому районі Тернополя ,неподалік від Тернопільського озера та центру .

Якщо Ви обираєте зовсім нове та цікаве місце для відпочинку з друзями, діловими партнерами чи сім’єю, хочете здивувати, зацікавити або подарувати радість від проведеного часу, прагнете розпочати знайомство, поглибити професійні стосунки, організувати неперевершений банкет або будь-яку іншу визначну подію, готельно-ресторанний комплекс «Джентльмен» пропонує Вам тільки найкращі послуги, ціни та високий рівень організації!

Шановний Гостю, для Вас: готель на 46 номерів, які розділені на категорії: стандарт, напівлюкс, люкс та покращений люкс. Всі номери обладнані доступом до Інтернету, індивідуальною системою кондиціонування, електронною системою безпеки,  супутниковим телебаченням,   телефонами з прямим  доступом, косметичними  наборами,сучасною технікою .

Залишити відповідь

Введіть свій номер телефону і ми вам передзвонимо!