Про нас Джентльмен

Готельно-ресторанний комплекс «Джентльмен» у Тернополі — це комплекс нового зразка з європейським рівнем обслуговування, широким діапазоном послуг, сучасними розвагами та унікальною концепцією роботи з гостями. Заклад розташований у тихому районі Тернополя, неподалік від Тернопільського озера та центру . 

Якщо Ви обираєте зовсім нове та цікаве місце для відпочинку з друзями, діловими партнерами чи сім’єю, хочете здивувати, зацікавити або подарувати радість від проведеного часу, прагнете розпочати знайомство, поглибити професійні стосунки, організувати неперевершений банкет або будь-яку іншу визначну подію, готельно-ресторанний комплекс «Джентльмен» пропонує Вам тільки найкращі послуги, ціни та високий рівень організації!

Шановний Гостю, для Вас: готель на 46 номерів, які розділені на категорії: стандарт, напівлюкс, люкс та покращений люкс. Всі номери обладнані доступом до Інтернету, індивідуальною системою кондиціонування, електронною системою безпеки,  супутниковим телебаченням, телефонами з прямим  доступом, косметичними  наборами, сучасною технікою.

На тереторії комплексу є безкоштовна закрита  автостоянка під цілодобовою охороною.

Частинкою комплексу є Ресторан і Бар.

Ресторан «Джентльмен».  Інтер’єр двох залів є зразком класичного стилю. Приміщення ідеально підходять для святкування весіль та бенкетів. В основному у ресторані одночасно можуть перебувати 150 осіб. (можливо до 200 осіб.), другий зал розрахований на 100 осіб. Жива музика, вдало підібране освітлення створюють затишну атмосферу і задовільнять смак будь-якого гостя. 

Провести прекрасний вечір, зустрітися за бізнес-ланчем або просто випити чашечку кави, поснідати чи повечеряти  ви зможете в барі «Джентльмен», що знаходиться безпосередньо в готелі. Великий асортимент страв національної та європейської кухні, різновиди елітних напоїв, гриль-меню та інші смаколики приємно здивують Вас. За бажанням гостей, страви з бару можуть доставити в номер.

Для масштабних зустрічей, конференцій, урочистостей ми пропонуємо конференц-зал . Він облаштований усім необхідним для роботи і відпочинку – освітленням, звуковим забезпеченням, кондиціонуванням. У приміщенні розміщується до 140 гостей.  Перед залом є просторий та затишний хол.. Для учасників конференцій, семінарів, тренінгів організовуємо:

каво-перерви, бізнес-ланчі та святкові вечері.

Також Наші гості на території  комплексу можуть скористатися альтанками, дитячим майданчиком та літньою терасою бару.

Без сауни неможливо уявити наш комплекс, тому ми хочемо запропонувати фінську, російську та хамам. Після сауни обов’язково пірніть у басейн, що поруч, щоб покращити ефект та загартуватись.

Відверто кажучи, увесь перелік послуг цього закладу годі перерахувати. Варто пам’ятати лише одне — фаховий обслуговуючий персонал готельно-ресторанного комплексу «Джентльмен», завжди радо підкаже Вам найкращі індивідуальні варіанти та допоможе організувати захопливий відпочинок!

Введіть свій номер телефону і ми вам передзвонимо!